FENERBAHÇE - AVRUPADAKİ YOLCULUKTAKİ BÜTÜN MAÇLAR
   
FENERBAHÇE
  Ana Sayfa
  Iletısım
  Zıyaretcı defterı
  FENERBAHÇE TARİHİ
  FENERBAHÇE NİN BAŞKANLARI
  UNUTULMAZLAR KÖŞEMİZ
  FENERBAHÇE STADI VE DAHA NELER NELER
  FENERBAHÇE SPONSORLARI
  BAŞARILARIMIZ
  2008 KADROSU VE OYUNCU BİLGİLERİ
  2008 TEKNİK KADRO
  Şampiyonluğa Taşıyan Teknik Direktörler
  BASKETBOL ERKEK VE TEKNİK KADRO
  BASKETBOL BAYAN VE TEKNİK KADRO
  DİĞER SPOR DALLARI
  BU YIL UEFA DAKİ YERİMİZ
  AVRUPADAKİ YOLCULUKTAKİ BÜTÜN MAÇLAR
  BUNLARI BİLİYORMUSUNUZ
  FENERBAHÇE STADYUM RESİM GALERİSİ
  UEFA HAKKINDA
  FB TV
  YENİ TRANSFER EMRE BELÖZOĞLU
  TÜRKİYEM
  TÜRKİYE FOTO GALERİ
  ATATÜRK
  ATATÜRK'ÜN HAYATI
  TÜRKİYE AMİLLİ FUTBOL TAKIMI TARİHİ
  TÜRKİYE A MİLLİFUTBOL TAKIMI
  RESİM GALERİSİ
  google
  FB FORUM
  SİTENİ EKLE
  ANKETLERİMİZ
  nba takımlarının amblemleri

Tüm Karşılaşmaları [değiştir]
  • E - Eleme Turu
  • 2E - 2.Eleme Turu
  • 3E - 3.Eleme Turu
  • Grup - Grup Maçları
  • 1.Grup - 1.Grup Maçları
  • 1T - 1.Tur
  • 2T - 2.Tur
  • 3T - 3.Tur
  • 1/8 - İlk On Altı
  • 1/4 - Çeyrek Final
  • P. - Penaltı atışları
Sezon Turnuva Tur Ülke Kulüp Sonuç
1959/60 Şampiyon Kulüpler Kupası E Macaristan Csepel SC 1-1, 3-2
    1T Fransa Fransa OGC Nice 2-1, 1-2, 1-5
1961/62 Şampiyon Kulüpler Kupası 1/8 Almanya Almanya 1. FC Nürnberg 1-2, 0-1
1963/64 Kupa Galipleri Kupası 1T Romanya Petrolul Ploieşti 4-1, 0-1
    1/8 Kuzey İrlanda Linfield FC 4-1, 0-2
    1/4 Macaristan MTK Budapeşte 0-2, 3-1, 0-1
1964/65 Şampiyon Kulüpler Kupası E Hollanda DWS Amsterdam 1-3, 0-1
1965/66 Şampiyon Kulüpler Kupası E Belçika RSC Anderlecht 0-0, 1-5
1968/69 Şampiyon Kulüpler Kupası 1T İngiltere İngiltere Manchester City 0-0, 2-1
    1/8 Hollanda Ajax Amsterdam 0-2, 0-2
1970/71 Şampiyon Kulüpler Kupası 1T Almanya Almanya Carl Zeiss Jena 0-4, 0-1
1971/72 UEFA Kupası 1T Macaristan Ferencváros 1-1, 1-3
1972/73 UEFA Kupası 1T Polonya Ruch Chorzów 0-3, 1-0
1973/74 UEFA Kupası 1T Romanya FC Arges Pitesti 5-1, 1-1
    2T Fransa Fransa OGC Nice 0-4, 2-0
1974/75 Şampiyon Kulüpler Kupası 1T Lüksemburg Jeunesse d'Esch 3-2, 2-0
    1/8 Polonya Ruch Chorzów 1-2, 0-2
1975/76 Şampiyon Kulüpler Kupası 1T Portekiz SL Benfica 0-7, 1-0
1976/77 UEFA Kupası 1T Macaristan FC Fehérvár 2-1, 0-4
1977/78 UEFA Kupası 1T İngiltere İngiltere Aston Villa 0-4, 0-2
1978/79 Şampiyon Kulüpler Kupası 1T Hollanda PSV Eindhoven 2-1, 1-6
1979/80 Kupa Galipleri Kupası 1T İngiltere İngiltere Arsenal FC 0-0, 0-2
1980/81 UEFA Kupası 1T Bulgaristan Beroe Stara Zagora 0-1, 1-2
1983/84 Şampiyon Kulüpler Kupası 1T Çek Cumhuriyeti FC Bohemians 0-1, 0-4
1984/85 UEFA Kupası 1T İtalya İtalya AC Fiorentina 0-1, 0-2
1985/86 Şampiyon Kulüpler Kupası 1T Fransa Fransa Girondins de Bordeaux 3-2, 0-0
    1/8 İsveç IFK Göteborg 0-4, 2-1
1989/90 Şampiyon Kulüpler Kupası 1T Çek Cumhuriyeti Sparta Prag 1-3, 1-2
1990/91 UEFA Kupası 1T Portekiz Vitória Guimarães 3-0, 3-2
    2T İtalya İtalya Atalanta B.C. 0-1, 1-4
1992/93 UEFA Kupası 1T Bulgaristan Botev Plovdiv 3-1, 2-2
    2T Çek Cumhuriyeti SK Sigma Olomouc 1-0, 1-7
1994/95 UEFA Kupası E Azerbaycan Turan Tovuz 5-0, 2-0
    1T Fransa Fransa AS Cannes 0-4, 1-5
1995/96 UEFA Kupası E Arnavutluk KF Partizani Tirana 2-0, 4-0
    1T İspanya İspanya Real Betis 1-2, 0-2
1996/97 Şampiyonlar Ligi E İsrail Maccabi Tel Aviv FC 1-1, 1-0
    Grup Avusturya Rapid Wien 1-1, 1-0
    Grup İtalya İtalya Juventus 0-1, 0-2
    Grup İngiltere İngiltere Manchester United 0-2, 1-0
1997/98 UEFA Kupası 1T Romanya Steaua Bükreş 0-0, 1-2
1998/99 UEFA Kupası 2E İsveç IFK Göteborg 1-2, 1-0
    1T İtalya İtalya AC Parma 1-0, 1-3
1999/00 UEFA Kupası 1T Macaristan MTK Hungária FC 0-0, 0-2
2001/02 Şampiyonlar Ligi 3E İskoçya Rangers FC 0-0, 2-1
    1.Grup İspanya İspanya FC Barcelona 0-3, 0-1
    1.Grup Fransa Fransa Olympique Lyon 0-1, 1-3
    1.Grup Almanya Almanya Bayer Leverkusen 1-2, 1-2
2002/03 Şampiyonlar Ligi 3E Hollanda Feyenoord Rotterdam 0-1, 0-2
2002/03 UEFA Kupası 1T İsveç AIK Stockholm 3-3, 3-1
    2T Yunanistan Panathinaikos 1-1, 1-4
2004/05 Şampiyonlar Ligi Grup Çek Cumhuriyeti Sparta Prag 1-0, 1-0
    Grup İngiltere İngiltere Manchester United 2-6, 3-0
    Grup Fransa Fransa Olympique Lyon 1-3, 2-4
2004/05 UEFA Kupası 3T İspanya İspanya Real Zaragoza 0-1, 1-2
2005/06 Şampiyonlar Ligi Grup İtalya İtalya AC Milan 1-3, 0-4
    Grup Hollanda PSV Eindhoven 3-0, 0-2
    Grup Almanya Almanya Schalke 04 3-3, 0-2
2006/07 Şampiyonlar Ligi 2E Faroe Adaları B36 Tórshavn 4-0, 5-0
    3E Ukrayna Dynamo Kiev 1-3, 2-2
2006/07 UEFA Kupası 1T Danimarka Randers FC 2-1, 3-0
    Grup İngiltere İngiltere Newcastle United 0-1
    Grup İtalya İtalya Palermo 3-0
    Grup İspanya İspanya Celta de Vigo 0-1
    Grup Almanya Almanya Eintracht Frankfurt 2-2
    3T Hollanda AZ Alkmaar 3-3, 2-2
2007/08 Şampiyonlar Ligi 3E Belçika RSC Anderlecht 1-0, 2-0
    Grup İtalya İtalya Internazionale 1-0, 0-3
    Grup Rusya CSKA Moskova 2-2, 3-1
    Grup Hollanda PSV Eindhoven 0-0, 2-0
    2T İspanya İspanya Sevilla 3-2, 2-3 (p.2-3)
    1/4 İngiltere İngiltere Chelsea 2-1, 0-2

   
Bugün 3 ziyaretçi kişi burdaydı!
=> Sen de ücretsiz bir internet sitesi kurmak ister misin? O zaman burayı tıkla! <=